Populiarios paieškos

» » Dingęs Kambarys (1 Sezonas) / The Lost Room (Season 1) (2006)

Dingęs Kambarys (1 Sezonas)

The Lost Room (Season 1)
Dingęs Kambarys (1 Sezonas) / The Lost Room (Season 1) (2006)
Постер к Dingęs Kambarys (1 Sezonas) / The Lost Room (Season 1) (2006)
Stebėjimo sąrašas

  Dingęs Kambarys (1 Sezonas)

  The Lost Room (Season 1)
  (8.0)
  WEBRip
  «4 val 30 min»
  • Metai: 2006
  • Šalis: USA
  • Kolekcijos: kolekcija nepriskirta
  Žiūrovų įvertinimas
  8.01
  IMDB 8,2 (29523 balsų)
  • Aktoriai: Peter Krause, Julianna Margulies, Peter Jacobson, Dennis Christopher, April Grace, Elle Fanning, Kevin Pollak, Benjamin Petry, Jason Douglas, Chris Bauer
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
  Aprašymas:
  1960 m. iš Čikagos į Los Andželą vedančio vadinamojo „Mirties kelio 666“ pakraščiuose tebestovėjo šimtai motelių su tūkstančiais kambarių. Nė vienas jų niekuo neišsiskyrė iš kitų, kol vieną gražią dieną dėl keisto nutikimo „Sunshine“ viešbutyje paprasti daiktai ėmė virst stebuklingais. Dešimtasis „Sunshine“ viešbučio kambarys ir daugybė įprastų jo interjero detalių – žirklių, šukų ir pan. – tą dieną įgijo unikalių ir nepaaiškinamų ypatybių, dėl kurių įprasti daiktai tapo nesunaikinamais objektais. Žirklės gali bet kokį daiktą paversti į trijų dimensijų objektą. Kai šukomis persibrauki per plaukus, jos dešimčiai sekundžių sustabdo laiką. Užsidėjus akinius jie dvidešimties pėdų spinduliu sustabdo bet kokį degimą. Pats kambarys yra vartai į bet kokią kelionę. Tačiau jis gali iš tavęs atimt ir tai, ką vertini labiau už savo gyvybę. Turėti bet kurį magiškų galių turintį daiktą reiškia įgyti jo suteikiamų galių. Naudojimasis bet kuriuo stebuklingu daiktu pareikalauja fizinių, emocinių ar psichologinių juo disponuojančio asmens pastangų. Vos paimdamas vieną daiktą į rankas žmogus gali tapt žmogžudystės taikiniu. Kelis dešimtmečius, vos paaiškėjus motelio kambario paslapčiai, buvo nuolat kėsinamasi į visus magiškus daiktus siekiant surinkt juos į vienas rankas. Kaip visada, kai kurie asmenys troško neribotų galių ir tikėjo, kad surinkę visus daiktus jie tų galių įgis. Kiti norėjo užtikrint, kad nieks nesinaudos mistinių daiktų teikiamais gebėjimais. Nors sąmokslininkų motyvai buvo skirtingi, jų taikytos taktikos buvo panašios. Sakoma, kad kol turi vieną stebuklingų daiktų, prarandi visus draugus. Tave ima supt tik patogios progos laukiantys asmenys. Policijos detektyvas Džo Mileris susipažino su paslaptingu motelio kambariu tada, kai mirtinai pašautas jaunuolis atidavė jam vieną galingiausių ir geidžiamiausių mistinių daiktų – raktą nuo kambario. Detektyvo gyvenimas akimirksniu apsiverčia aukštyn kojom, kai paslaptingame kambaryje dingsta jauniausia jo dukra. Beviltiškai bandydamas surast savo mažąją mergaitę Džo tampa šešėlinių asmenų, kurie nenurims tol, kol neatims iš jo vienintelio, viltį išgelbėt dukrą palaikančio dalyko – rakto, taikiniu.
  PRIDĖTA: nauja 3 serija (lietuviškas įgarsinimas)

  Žiūrėti Dingęs Kambarys (1 Sezonas) / The Lost Room (Season 1) (2006) online

  • Playeris #1
  UŽGESINTI ŠVIESĄ
  Komentarų 0
  Pažymėti
  Atžymėti
  Neveikia

  Komentuoti

  0
  Informacija
  Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
  Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
  K
  Nėra komentarų
  Būk pirmasis pakomentavęs
  Treileris: Dingęs Kambarys (1 Sezonas)