Populiarios paieškos

» » Čarlio angelai / Charlies Angels (2019)

Čarlio angelai

Charlies Angels
Čarlio angelai / Charlies Angels (2019)
Постер к Čarlio angelai / Charlies Angels (2019)
Stebėjimo sąrašas

  Čarlio angelai

  Charlies Angels
  (6.0)
  WEBRip
  «1 val 58 min»
  Žiūrovų įvertinimas
  6.02
  IMDB 4,4 (24545 balsų)
  • Režisierius: Elizabeth Banks
  • Aktoriai: Kristen Stewart, Naomi Scott, Ella Balinska, Elizabeth Banks, Patrick Stewart, Djimon Hounsou, Sam Claflin, Jonathan Tucker, Nat Faxon, Chris Pang
  • Kalba: Lietuvių (subtitrai)
  Aprašymas:
  Protingos, žavios ir velniškai pavojingos: „Čarlio angelai“ sugrįžta!

  Pirmą kartą su „Čarlio angelais“ Amerika susipažino 1976 m., kuomet televizijos ABC eteryje startavo serialas, pasakojęs apie paslaptingo turtuolio Čarlio įkurtą moterų-detektyvių firmą. Per penkis serialo sezonus buvo parodyta 110 serijų, o trys pagrindinės jo veikėjos tapo vienomis mylimiausių visų laikų JAV veiksmo herojų. Kino filmais serialas virto 2000 ir 2003 m., kuomet „Čarlio angelus“ suvaidino Cameron Diaz, Drew Barrymore ir Lucy Liu.

  Praėjus beveik 20-čiai metų, „Čarlio angelai“ vėl sugrįžta. Naujajai kartai šauniąsias agentes pristato scenaristė ir režisierė Elizabeth Banks, o pačius „Čarlio angelus“ įkūnija Kristen Stewart („Saulėlydžio“ saga), Naomi Scott („Aladinas“) ir Ella Balinska („Moderni istorija“).

  Kažkada startavusi kaip viena nedidelė firma, kompanija „Čarlio angelai“ užaugo, išsiplėtė ir dabar jos filialai veikia įvairiose pasaulio šalyse. Kompanija samdo tik pačias geriausias, protingiausias ir labiausiai treniruotas merginas, kurios visuomet pasiruošę pačioms sunkiausioms užduotims. O tokių užduočių šiuolaikiniame pasaulyje „Čarlio angelams“ tikrai netrūksta. Vis tik nauja grėsmė žaviąsias agentes privers kaip reikiant pasistengti. Iš anoniminio šaltinio gaunamas pranešimas apie naują, itin pavojingą technologiją, kuri, patekusi į rankas nusikaltėliams, galėtų tapti mirtinu ginklu. Prieš jokius pavojus nesustojantys žavieji „Čarlio angelai“ išsiruošia į naują misiją.

  Žiūrėti Čarlio angelai / Charlies Angels (2019) online

  • Playeris #1
  UŽGESINTI ŠVIESĄ
  Komentarų 1
  Pažymėti
  Atžymėti

  Komentuoti

  1
  Atnaujinti kodą
  Guzas
  0
  Guzas
  -Svečias
  25 Vasario mėn. 2020 19:54
  Patiko filmas 8 balai kissing_heart 
  Treileris: Čarlio angelai