Populiarios paieškos

» » Kolibrio projektas / The Hummingbird Project (2018)

Kolibrio projektas

The Hummingbird Project
Kolibrio projektas / The Hummingbird Project (2018)
Постер к Kolibrio projektas / The Hummingbird Project (2018)
Stebėjimo sąrašas

  Kolibrio projektas

  The Hummingbird Project
  (2.0)
  BDRip
  «1 val 51 min»
  • Metai: 2018
  • Šalis: Canada, Belgium
  • Kolekcijos: kolekcija nepriskirta
  Žiūrovų įvertinimas
  2.01
  IMDB 6,2 (8314 balsų)
  • Režisierius: Kim Nguyen
  • Aktoriai: Jesse Eisenberg, Alexander SkarsgÃ¥rd, Salma Hayek, Michael Mando, Johan Heldenbergh, Ayisha Issa, Mark Slacke, Sarah Goldberg, Frank Schorpion, Kwasi Songui
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
  Aprašymas:
  Labai retai toks mokslinis terminas, kaip „aukšto dažnio prekyba“, yra panaudojamas pristatant veiksmo trilerį, tačiau filmui „Kolibrio projektas“ jis puikiai tinka. Finansų srityje besisukantys niujorkiečiai pusbroliai Vincentas ir Antonas (aktoriai Jesse Eisenberg‘as ir Alexander‘is Skarsgård‘as) sugalvoja itin pelningą planą. Sritis – aukšto dažnio prekyba (angl. High-Frequency Trading), kai biržos sandoriai vykdomi milisekundžių greičiu. Planas – visiškai tiesi optinio kabelio linija tarp Kanzaso ir Niudžersio (maždaug 2000 kilometrų). Linijos tiesumas reiškia vienos ar kelių milisekundžių persvarą prekyboje; pelnas – pusė milijardo per metus. Rodosi, planas paprastas. Antonas, komandos smegenys, sukūrė schemą, kaip visa tai realizuoti. O Vincentas, mušeika ir sukčius, mėgina įtikinti kitus, kad šio sumanymo verta imtis.
  Deja, net genialios Antono smegenys apskaičiavo ne viską - kelią pastoja buvusi bosė Eva Torres (akt. S. Hayek) - galinga ir toksiška maklerė, siekianti šiuos du naujokus įveikti bet kokiomis priemonėmis. Intelektualai drama su Oskarams nominuotais aktoriais, atskleidžia negailestingai skaitmenizuojamo Volstryto tamsiąją pusę... Akcijų prekybininkus, beviltiškai kovojančius dėl milisekundžių pranašumo, kad pagreitintų sandorius.
  „Ši istorija yra pagrįsta tuo, kokius beprotiškus dalykus žmonės yra kada nors padarę, kad išloštų vieną milisekundę vertybinių popierių rinkoje. Iš esmės, filme išvysite faktinį inžinerinį procesą, kuris iš tikrųjų egzistuoja,“ – sakė režisierius K. Nguyen. Jis net nuvyko į aukšto dažnio prekybos platformą Naujajame Džersyje, ir buvo šokiruotas ten matytų dalykų.

  Žiūrėti Kolibrio projektas / The Hummingbird Project (2018) online

  • Playeris #1
  UŽGESINTI ŠVIESĄ
  Komentarų 0
  Pažymėti
  Atžymėti
  Neveikia

  Komentuoti

  0
  Informacija
  Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
  Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
  K
  Nėra komentarų
  Būk pirmasis pakomentavęs
  Treileris: Kolibrio projektas