Populiarios paieškos

» » Karalienės korgis / The Queens Corgi (2019)

Karalienės korgis

The Queens Corgi
Karalienės korgis / The Queens Corgi (2019)
Постер к Karalienės korgis / The Queens Corgi (2019)
Stebėjimo sąrašas

  Karalienės korgis

  The Queens Corgi
  (7.6)
  BDRip
  «1 val 25 min»
  • Metai: 2019
  • Šalis: Belgium
  • Kolekcijos: kolekcija nepriskirta
  Žiūrovų įvertinimas
  7.616
  IMDB 4,7 (2489 balsų)
  • Režisierius: Vincent Kesteloot,Ben Stassen
  • Aktoriai: Rusty Shackleford, Jo Wyatt, Leo Barakat, Mari Devon, Dino Andrade, Joey Camen, Nicole Sherman, Kirk Thornton, Madison Brown, Camila Rhodes
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
  Aprašymas:
  Turbūt net tie, kurie visiškai nesidomi Britanijos karališkąja šeima, žino, kad karalienės Elžbietos II mylimiausi šunys yra korgiai. Šie mieli šuneliai karalienę lydi visą jos gyvenimą. Nuotaikingas animacinis filmukas „Karalienės korgis“ pasakoja apie vieną iš jų – Reksį.

  Dar visai mažą šunytį, Reksį karalienei gimtadienio proga padovanojo jos vyras Filipas. Į išdaigas linkusio šunelio elgesys ne visuomet buvo karališkas, tačiau jo mielumas greitai ištirpdydavo bet kokį nepasitenkinimą ar pasipiktinimą. Reksis greitai tapo Elžbietos ir visų karališkųjų rūmų numylėtiniu.

  Tačiau po vieno ypatingo savo pašėliojimo Reksis pajunta, kad dabar jau tikriausiai nuėjo per toli ir patylomis išsmunka iš rūmų. Deja, įvykiai pasisuka visiškai neplanuota linkme. Kažkokie žmonės Reksį sugauna ir uždaro į narvą. Visą gyvenimą praleidęs rūmuose, Reksis atsiduria tarp nekilmingų, gatvėse išaugusių šunų, kurie ne tik nuolat urzgia vienas ant kito, bet ir – o siaube!– kaunasi vienas su kitu.

  Reksis turės pasitelkti visą savo išmonę, gudrumą ir protą, kad išsaugotų sveiką kailį, išvengtų stiprių ir labai nedraugiškų šunų bei sugalvotų, kaip ištrūkti iš šio kalėjimo. Planuojant ir laukiant palankios progos, karalienės korgis šioje nedraugiškoje vietoje susiras keletą draugų ir netgi įsimylės. Tačiau niekuomet nepamirš pagrindinio savo tikslo – sugrįžti į šiltus, saugius ir jaukius namus.

  Žiūrėti Karalienės korgis / The Queens Corgi (2019) online

  Reklama baigsis už 8 sekundžių
  • Playeris #1
  • Playeris #2
  UŽGESINTI ŠVIESĄ
  Komentarų 0
  Pažymėti
  Atžymėti
  Neveikia

  Komentuoti

  0
  Informacija
  Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
  Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
  K
  Nėra komentarų
  Būk pirmasis pakomentavęs
  Treileris: Karalienės korgis