Populiarios paieškos

» » Arizonos svajonė / Arizona Dream (1993)

Arizonos svajonė

Arizona Dream
Arizonos svajonė / Arizona Dream (1993)
Постер к Arizonos svajonė / Arizona Dream (1993)
Stebėjimo sąrašas

  Arizonos svajonė

  Arizona Dream
  (0.0)
  BDRip
  «2h 22min»
  • Metai: 1993
  • Šalis: USA, France
  • Kolekcijos: kolekcija nepriskirta
  Žiūrovų įvertinimas
  0.00
  IMDB 7,4 (37,122 balsų)
  • Režisierius: Emir Kusturica
  • Aktoriai: Johnny Depp, Jerry Lewis, Faye Dunaway, Lili Taylor, Vincent Gallo, Paulina Porizkova
  • Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, dvibalsis)
  Aprašymas:
  Vaikystės draugas Polas (Vincent Gallo) įkalbina Akselį (Johnny Depp) mesti savo žuvų skaičiuotojo darbą ir vykti į Niujorką pas dėdę Leo (Jerry Lewis) į šio vestuves. Dėdė bando įtikinti Akselį likti pas jį visam laikui ir padėti automobilių versle. Besimokydamas pardavinėti automobilius, jaunuolis čia susipažįsta su žymiai vyresne moterimi Elaine (Faye Dunaway) bei jos įdukra Grace (Lili Taylor). Akselis įsimyli Elaine, galiausiai pas ją ir apsigyvena, kur nuolat konfliktuoja su Grace.

  Pagrindinis filmo akcentas yra veikėjų svajonės ir jų ryšiai. Polas svajoja tapti didžiu aktoriumi, leidžiama suprasti, kad jis domisi kinu ir šioje srity nemažai išmano (vaidina sceną iš Hitchocko filmo Šiaurė per šiaurvakarius, mintinai žino dialogus iš Krikštatėvio). Elaine svajoja turėti skraidančią mašiną, o Grace nori tapti vėžliu. Leo įsivaizduoja, kaip sudėtų vieną ant kito kadilakus iki pat Mėnulio. Akselio svajonė yra nuotykiai Aliaskoje ir skraidanti žuvis, periodiškai pasirodanti viso filmo metu. Realybė čia supinta su personažų fantazijomis.

  Visą filmą nuolat konfliktavusi su Akseliu ir Elaine, per šios gimtadienį Grace lyg ir susitaiko, tačiau filmo kulminacijoje tą pačią naktį išeina į audrą lauke ir nusišauna, kaip ir buvo žadėjusi filmo pradžioje.

  Žiūrėti Arizonos svajonė / Arizona Dream (1993) online

  • Playeris #1
  • Playeris #2
  UŽGESINTI ŠVIESĄ
  Komentarų 0
  Pažymėti
  Atžymėti
  Neveikia

  Komentuoti

  0
  Informacija
  Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
  Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
  K
  Nėra komentarų
  Būk pirmasis pakomentavęs
  Treileris: Arizonos svajonė