Populiarios paieškos

» » Traukinių žymėjimas 2 / T2 Trainspotting (2017)

Traukinių žymėjimas 2

T2 Trainspotting
Traukinių žymėjimas 2 / T2 Trainspotting (2017)
Постер к Traukinių žymėjimas 2 / T2 Trainspotting (2017)
Stebėjimo sąrašas

  Traukinių žymėjimas 2

  T2 Trainspotting
  (5.5)
  BDRip
  «1h 57min»
  • Metai: 2017
  • Šalis: UK
  • Kolekcijos: kolekcija nepriskirta
  Žiūrovų įvertinimas
  5.54
  IMDB 7,4 (51,466 balsų)
  • Režisierius: Danny Boyle
  • Aktoriai: Ewan McGregor, Logan Gillies, Ben Skelton, Aiden Haggarty, Daniel Smith, Elijah Wolf
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
  Aprašymas:
  1996 m. britų režisierius Danny‘is Boyle‘as, ekranizavęs Irving‘o Welsh‘o romaną „Trainspotting“, įrašė savo vardą į kino istoriją. Nihilizmo, depresijos, ironijos, narkotikų ir vilties pripumpuota istorija tapo kultine jaunimo juosta, o Ewan‘o McGregor‘o suvaidinto herojaus Rentono scena, kuomet jis išlenda iš klozeto – viena labiausiai atpažįstamų pasaulinio kinematografo scenų. Praėjus dviem dešimtmečiams, „Traukinių žymėjimo“ herojai sugrįžta.

  Pasiilgęs Škotijos – vienintelės vietos, kurią gali vadinti namais – Rentonas susitinka ir susitaiko su anuometiniais bičiuliais: „Nesveikuoju“ (Sick Boy) Saimonu Viljamsonu (aktorius Jonny Lee Miller‘is) ir Denieliu „Spadu“ Merfiu (akt. Ewen‘as Bremner‘is). Abu Škotijoje pasilikę jo draugai (kaip ir pats Rentonas) jau seniausiai nebevartoja heroino ir vengia kalėjime sėdinčio, psichopatiškų polinkių turinčio Francio Begbio (akt. Robert‘as Carlyle‘as). Tačiau pastarasis, atlikęs bausmę, pats juos susiranda.

  Prisimindama audringas jaunystės dienas, šaunioji ketveriukė ir pati nepajunta, kaip įsipainioja į naują pražūtingą veiklą – pornografijos pasaulį. Pasaulį, kuriame buvusių narkomanų pagundos tyko kiekviename žingsnyje. Rentonas papildomai kovoja ir su dar viena pagunda – jausmais buvusiai savo meilei Dianai (akt. Kelly Macdonald). Beprotiškų idėjų, nuotykių ir pavojų karuselė ima suktis vis smarkiau, vėl grasindama įtraukti Rentoną ir jo draugus į bedugnę. Ar 20-čia metų vyresniems (ir protingesniems?) herojams pavyks išvengti likimo pinklių? Ar Rentonui ir jo bičiuliams pavyks pagaliau pasirinkti gyvenimą?
  PRIDĖTA: Papildyta lietuvišku įgarsinimu

  Žiūrėti Traukinių žymėjimas 2 / T2 Trainspotting (2017) online

  • Playeris #1
  UŽGESINTI ŠVIESĄ
  Komentarų 0
  Pažymėti
  Atžymėti
  Neveikia

  Komentuoti

  0
  Informacija
  Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
  Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
  K
  Nėra komentarų
  Būk pirmasis pakomentavęs
  Treileris: Traukinių žymėjimas 2